Gamzeli Gıda & Ambalaj;

26 yıllık hizmet sektöründe faaliyet gösteren Hazım TOSUN un sektör bilgisi ve sektördeki kalite ihtiyacı önemi göz önünde tutularak 2014 yılında kurulmuştur. Firmamız tecrübeli kadrosu ile ürün çeşitliliği ve ciddi stok yapısı içerisinde orijinal ürünler sunarak, rekabet edebilir fiyatlar üretmek , alternatif finans kolaylıkları ve hızlı lojistik faaliyetleri ile hizmet etmektedir. Tek kullanımlık ürünler yaygın olmak üzere cafe- restorant- otel sektöründeki firmalara özel baskılı ambalajlarında tek kullanımlık şeker- tuz - ıslak temizleme mendili- baskılı poşet- baharat - servis setleri gibi gıda ve kozmetik ürünleri lerini teknolojik alt yapı geleneksel müşteri koruma mantığıyla çıktığımız yolda ilerlemektedir.

Misyonumuz

Ürünlerimiz,çözümlerimiz,satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güven ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak,

sektörün değişen ve gelişen ihtiyaçlarını, tüm paydaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak, çağdaş yönetim yaklaşımları ile ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden,teknolojik gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak karşılamak ve yenilikçi atılımlar ile farklılıklar yaratmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ,çevremizin ve çalışanlarımızın ihtiyaçları olan tüm gereksinimlerine en iyi çözümler sunmak. Türkiye ‘ de ve Dünya da en iyi gıda ambalajı yapan firmalar arasında yer almaktır.

Yapmış olduğumuz tüm projelerde dünyaca kabul görmüş standartları uygulayarak müşteri talebini en iyi şekilde karşılamak ve lider bir kuruluş olmaktır.


İLETİŞİM